Koodlukk S601EM-W koos proxylugejaga

Laos

Koodlukk koos proxysüsteemiga

Kirjeldus

Tutvustame meie toodet S601EM-W  koodiklaviatuuri/kaugjuhtimiskaardilugejat, millel on elegantne ja vastupidav metallkorpus ning vandaalivastased funktsioonid, mis hoiavad teie ruumi turvalisena. W26 tehnoloogiat kasutava WG liidesega ei ole see seade mitte ainult iseseisev juurdepääsukontroller ja lugeja, vaid ka multifunktsionaalne lahendus teie vajadustele.

Universaalse I/O uksekella toega varustatud meie toode pakub kolme mugavat juurdepääsuviisi: kaart, PIN-kood ning kaardi ja PIN-koodi kombinatsioon. Kuid see pole veel kõik – mobiilirakendusega saate hõlpsalt juurdepääsu ka hallata. See Tuya toel töötav mugav rakendus võimaldab teil kaugjuhtimisega uksi avada, kasutajaid hallata ja isegi ajutisi koode seada.

Seadmel on suur 2000 kaardi/koodi mahutavus, pakkudes kogu juurdepääsu kontrollimiseks vajalikku paindlikkust. Kas olete mures andmete kadumise pärast? Meie tootega on kaasas usaldusväärne andmete varundamise funktsioon, mis tagab teie meelerahu jaoks täiendava turvakihi.

 

Hallake ja jälgige külastajaid lihtsalt, kuna meie seade võimaldab teil külastajate kirjeid vaevata kontrollida. Võtke omaks juurdepääsukontrolli tulevik meie metallkorpuse ja vandaalikindla lahendusega – ühendades turvalisuse, mugavuse ja täiustatud tehnoloogia, et tagada sujuv kasutuskogemus.

 

Veekindlusklass IP68
Tööpinge DC 12V
Töötemperatuur -45°C ~ 60°C
Elektrilise luku väljund ≤ 3A
Staatiline elekter ≤ 30mA
Lühise kaitse ≤ 100 uS
Lugemisulatus 5-8 cm
Kaardi tüüp EM
Niiskus 10% sellest 95% suhtelise õhuniiskuse juures