Ostu- ja tarnetingimused

TELLIMINE
Kauba väljavalimise järel tuleb toode/tooted lisada ostukorvi.
Ostukorvi saate näha, kui vajutate kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule ning liigute edasi ostukorvi lehele.
Ostukorvis on nähtavad kõik sinna lisatud tooted nimekirjana ning iga toote kohta on kuvatud soovitud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.
Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „mine maksma“, mis viib teid edasi kassa lehele.
Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohale toimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile tellimusleht, mis on võimalik tasuda koheselt pangaülekandega. Koopia kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.
Tooted postitatame teile peale arve tasumist. Tööpäevadel enne 15:00 esitatud tellimustega alustame komplekteerimist juba samal päeval.
Tellija poolt edastatud e-posti aadress annab õiguse BFL SECURITY OÜ keskonnal edastada aeg-ajalt uudistooteid puudutavaid uudiskirju.
Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

MAKSEVIISID
BFL SECURITY OÜ veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi: pangaülekanne
Koopia tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem. Arve saadetakse koos tootega.
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusleht. Koopia tellimusest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusel olev tellimisnumber.

TOOTE HIND
Kõik hinnad BFL SECURITY OÜ veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnad on kuvatud eurodes (€).
Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).
Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja BFL SECURITY OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

TRANSPORT
Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile:
• Pakiautomaat
• Saate tulla järele ka meie esindusse Mustamäe tee 24, Tallinn B korpus 2 korrus

KAUBA ÜLEANDMISE JA SAATMISE KORD
Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset tellimuse tasumist) komplekteerib BFL SECURITY OÜ tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.
Tööpäevadel enne 15.00 esitatud ja makstud tellimused saate reeglina kätte juba 5 tööpäeva jooksul. Saartel võib kohaletoimetamine aega võtta kuni 7 päeva. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib BFL SECURITY OÜ klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.
Eelnevalt näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse tasumise hetkest.
Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.
BFL SECURITY OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida BFL SECURITY OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

TAGASTAMISÕIGUS JA GARANTII
BFL SECURITY OÜ veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.
• Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
• Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@bflsecurity.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
•  Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
•  Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
• Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.