Firmast

BFL Security alustas oma tegevust 2007 aastal läbipääsusüsteemide müügile , paigaldusele ja hooldusele spetsialiseerunud ettevõttena. Tänu konkreetsele tegevusvaldkonnale ja kliendikesksele tegutsemisele oleme saavutanud oma klientide seas asjatundliku ja stabiilse partneri maine. Tänaseks on meie tegevusvaldkonda lisandunud veel ukselukkude ja lukusüsteemide müük, paigaldus ja hooldus. Videovalvekaamerate müük ja paigaldus. Metall-ja profiiluste müük ja paigaldus ja väravaautomaatika müük, paigaldus ja hooldus.
BFL Security Oü tegevuspõhimõtted on lihtsad: olla kliendisõbralik ja paindlik, olla usaldusväärne ja püsiv partner, tagada kvaliteet ja järjepidevus.
Meie eesmärgiks on pakkuda kliendile komplektset lahendust mis puudutab ruumide läbipääsude uksi.  Käime ajaga sammu, pakume kaasaegseid kuid samas läbiproovitud ja turvalisi lahendusi. Kõigil meie toodetel on garantii ja tagatud teenindus. Meie põhilisteks klientideks on elamu- ja korteriühistud, kinnisvarahaldus- ja arendusettevõtted, ehitus- ja projekteerimisfirmad, eramajaomanikud ja bürood/kauplused.
Meil on palju koostööpartnereid (nõrkvoolufirmad, uksetootjad ja väravatootjad) kellega teeme aktiivset koostööd.
1

Aastatepikkune kogemus

Meie meeskonna suur töökogemus võimaldab meil ka kõige keerukamaid lahendusi pakkuda.

Meie töötajate kogemused samas valdkonnas töötamisest on aastast 1998

2

Pakume ka hooldus-ja remontteenuseid

Paljud müüjad ei paku hilisemat hooldust. Meie aitame teil hoida seadmed korras!

Meiega on võimalik teha hoolduslepingud nii  aasta kaupa, kui kvartaalseid.

BFL Security tasuline väljakutse on arendatud iseseisvaks teenuseks ja me ei tee vahet, kas süsteem on meie paigaldatud või mitte.

Meie hooldustehnikud on kõik aastatepikkuse töökogemusega ja turul kasutatava tehnikaga hästi kursis.

3

Lai tootevalik

Oleme edasimüüjaks paljudele tuntud firmade toodetele, kelle aastatepikkune kogemus on suutnud välja arendada  erinevaid häid lahendusi. Meie tootevalik suureneb pidevalt ja otsime huvitavaid tooteid mis sobivad meie turule. 

4

Tasuta konsultatsioonid

Tasuta konsultatsioonid! Aitame leida Teile sobivama lahenduse.

Koostöös oma partnerfirmadega pakume komplekteenust kus näiteks lisaks läbipääsusüsteemidele saate meilt ka uued välisuksed või väravad.

5

Kvaliteet, kvaliteet ja veelkord kvaliteet

Oleme testinud kõiki oma tooteid ja müüme vaid neid  mis sobivad meie tingimustesse ja on kvaliteetsed. Anname oma toodetele ja paigaldusele 2-aastase garantii!

6

Läbimõeldud lahendused

Meie paigaldatavad projektid on alati detailideni läbimõeldud, et paigaldusprotsess oleks võimalikult lihtne ja annaks 100% vajaliku tulemuse ja klient jääks sellega rahule.